BURADASINIZ : Anasayfa / WSB ÜNİVERSİTESİ

Arama Seçenekleri

WSB ÜNİVERSİTESİ


OKUL BİLGİLERİ

Sistemde kayıtlı okul bilgileriYurt dışında sınavsız üniversite
 • Adres :
  -

  Telefon :
  02122125705

  Kuruluş :
  1994

  Rektör :
  -

  Lisans harcı ve ücretleri :
  -

WSB ÜNİVERSİTESİ

Bilmeniz gereken önemli noktalar


WSB ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Hakkında: 

WSB üniversitesi kalıcı arkadaşlıklar ve profesyonel meslekler oluşturmak için mükemmel bir yerdir. 23 yıldan beri, WSB Üniversitesi gençlerin hayatları boyunca zaman geçirdikleri yerlerden biri olmuştur. Polonyalı ve uluslararası öğrencilerin 300.000'i aşkın yeni arkadaşlar edinmiş olmaları ve başkalarından öğrenme fırsatı bulmaları,  deneyimli uygulayıcılarla tanışmış ve onların İşyerinde yeni edinilen becerilerdendir. WSB Üniversiteleri Polonya'nın en büyük üniversite fakültesi grubunu oluşturmaktadır. Hepsi yükseköğretim kurumlarının sıralamasında üst sıralarda bulunur. Polonya'da 9 bölgede mevcuttur. Bydgoszcz, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń ve Wrocław.  

Polonya’da Sosyal Yaşam:

Geniş bir nüfusa sahip olan Polonya’nın başkenti Varşova’dır. Varşova’nın 1,7 milyon nüfusu vardır. Avrupa’nın ortalarında yer aldığı için diğer ülkelere de ulaşım kolaydır. Polonya para birimi Zloty (PLN)’dir. Öğrencilere yurtta kalma imkânları sunuyor ve yurt odaları çoğunlukla 2 ya da 3 kişilik olacak şekilde tasarlanmıştır. Tek kişilik odaları olan yurtlarda da kalabilirsiniz. Polonya’da yurtların aylık ortalama kirası 70 – 100 Euro civarındadır. Eğer ev tercih edecek iseniz; Varşova‘nın merkezinde yer alan ve orta ölçekli olan bir dairenin aylık ortalama kirası 2.800 Zloty iken; benzer bir dairenin Wroclaw şehrinde aylık ortalalama 2.260 Zloty; Gdansk şehrinde ise aylık ortalama 1.995 Zloty civarındadır. Polonya’nın büyük şehirleri arasında en ucuz kiralara sahip olan şehri ise Bydgoszcz. Yeme içme söz konusu olduğunda hem ucuz hem de kaliteli yemek seçenekleri bulabileceğiniz bir yerdir.

Ulaşım:

Polonya yaşam giderler içerisinde belki de en az harcama yapacağınız kalem ise ulaşımdır. Öğrenciler için otobüs, tren, tramvay bilet fiyatları %50 indirimli olduğu için oldukça avantajlıdır.

Yurt dışında sınavsız üniversite
Mühendislik Uluslararası İlişkiler
İşletme ve Yönetim Bilimleri
Yurt dışında sınavsız üniversite
Yurt dışında sınavsız üniversite
BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS SÜRE (YIL) YÜKSEK L. DOKTORA
Uluslararası İlişkiler - £ 1800 £ 4 - £ - £
Mühendislik - £ 2300 £ 4 - £ - £
Yurt dışında sınavsız üniversite
Yurt dışında sınavsız üniversite
Yurt dışında sınavsız üniversite


ONLİNE BAŞVURU FORMU

Yurt dışında sınavsız üniversite

OKULDAN GELİŞMELER