BURADASINIZ : Anasayfa / Temsilciliklerimiz

Temsilcilik Arama

AYMİR DANIŞMANLIK TEMSİLCİLİKLERİ

29 Temsilcilik bulundu

Şanlıurfa / Siverek Temsilciliği
Adres

Camikebir Mah. Or. Fuat Kılıç Cad. No: 17 / 10 Uğur Apt. Siverek / Şanlıurfa

Telefon

05416642221

Yetkili Kişi

Rauf GÜRKAN

Email

rauf_6321@hotmail.com

Sofya Temsilciliği
Adres

Sofya bul. Mariya Luiza 42, kat:1, D:2

Telefon

0876706626

Yetkili Kişi

**

Email

sofyatem@aymirdanismanlik.com

Diyarbakır Temsilciliği
Adres

Peyas mah. no:4/A tesisler girişi kültür merkezi karşısı Kayapınar/DİYARBAKIR

Telefon

05306914699

Yetkili Kişi

Mehmethan KAYA

Email

diyarbakır@aymirdanismanlik.com

Kayseri Temsilciliği
Adres

Apaslan Mah. Bahar Cad. Çırağan Sitesi A Blok 27/B 38010 Melikgazi/ KAYSERİ

Telefon

03522319232/05326871974

Yetkili Kişi

Moda Dil / Ali İHSAN

Email

kayseri@aymirdanismanlik.com

Mersin Temsilciliği
Adres

merkez

Telefon

0532 313 3053

Yetkili Kişi

Hasan Kılıç

Email

hasankiliclibrary@hotmail.com

Adana Temsilciliği
Adres

Sümer Mah. B.Angın Bulvarı 69065 Sok. Yeter Apt. No:1/2 Seyhan / Adana

Telefon

0532 599 14 46

Yetkili Kişi

British Corner Dil Okulları / Oğuzhan İnce

Email

adana@aymirdanismanlik.com

Kahramanmaraş/Osmaniye Temsilciliği
Adres

MENDERS MAHALLESİ TRABZON CADDESİ NO:61/02 DULKADİROĞULU/KAHRAMANMARAŞ

Telefon

03442230165- 05316232600

Yetkili Kişi

RABİA YURTSEVER

Email

kahramanmaras@aymirdanismanlik.com

Hatay Temsilciği
Adres

Büyükdalyan mah. no: 173 Antakya/Hatay

Telefon

05316327774

Yetkili Kişi

Emrullah Avcı

Email

hatay@aymirdanismanlik.com

Rize Temsilciliği
Adres

Yeniköy Mah. Tevfik İleri Cad. 22 301 Merkez/Rize New House

Telefon

05075975857

Yetkili Kişi

New House Salim DABAK

Email

rize@aymirdanismanlik.com

Batman Temsilciliği
Adres

Meydan Mah.KOmando Cad. Ayaz Plaza No:12 Kat:3 D:12 Merkez/BATMAN

Telefon

0542 286 74 27

Yetkili Kişi

Örgün YAYLA

Email

batman@aymirdanismanlik.com

Siirt Temsilciliği
Adres

Bahçelievler Mahallesi, Atilla Koç caddesi ,(Alyans Düğün Salonu Yanı, İsmail Apt. altı ) Merkez /Siirt

Telefon

0484 224 81 20 - 0553 081 56 56

Yetkili Kişi

Mehmet KILINÇ

Email

siirt@aymirdanismanlik.com

Elazığ Temsilciliği
Adres

Pusula Kurs Merkezi yeni mh. tevfik sakallıoğlu sk. no:5 / ELAZIĞ

Telefon

05324275858/04242377637

Yetkili Kişi

Oktay ÖZDEMİR

Email

elazıg@aymirdanişmanlik.com

Erzurum Temsilciliği
Adres

Cumhuriyet Cad. Palerium AVM Karşısı-3. Vakıf İş Hanı Kat:2 Yakutiye/ERZURUM

Telefon

0506 798 42 88

Yetkili Kişi

Ebubekir YANIK

Email

erzurum@aymirdanismanlik.com

Aydın Temsilciliği
Adres

Aydın Lisan Eğitim Danışmanlığı - RAMAZANPAŞA MAHALLESİ 23. SOKAK NO:12 K:2 D:2 (RAMAZANPAŞA CAMİ ALT SOKAĞI)

Telefon

0541 354 55 07

Yetkili Kişi

Gönül ŞAHİN MEZKİT

Email

aydın@aymirdanismanlik.com

Ankara Şubesi
Adres

Meşruiyet Mah. Karanfil Sok. Usluhan Apart. No: 16/58 Çankaya/ ANKARA

Telefon

03124187566/05413229989

Yetkili Kişi

Kenan şimşek

Email

k.simsek@ayholding.com.tr

Ukrayna Temsilciliği
Adres

Holosiivskyi Ave, 68, Kyiv, 03040

Telefon

+380731732986

Yetkili Kişi

Serkan AKYÜZ

Email

serkan@aymirdanismanlik.com

İstanbul Kozyatağı Temsilciliği
Adres

İçerenköy Mahallesi, Malatya Sk. No:12 Daire :1, 34752 Ataşehir/İstanbul

Telefon

5413229962

Yetkili Kişi

Yağız Turan

Email

info@aymirdanismanlik.com

Kazakistan Almati Temsilciliği
Adres

timiryazeva ulitsa 113 almaty kazakistan

Telefon

+380731732986

Yetkili Kişi

Serkan Akyüz

Email

serkanakyuz61@gmail.com

Cizre Temsilciliği
Adres

Kale mahallesi, meydanbașı caddesi, Bilge Pasaji, No 22-D Cizre/Șırnak

Telefon

05322737204

Yetkili Kişi

YUNUS EMRE YİĞİT

Email

cizre@aymirdanismanlik.com

Hakkari Temsilciliği
Adres

Dağgöl mh. Medeni Sancar Kavşağı No: 96 HAKKARİ

Telefon

05055963455/05417229412

Yetkili Kişi

Feyzi KARAHAN

Email

hakkari@aymirdanismanlik.com

Silopi Temsilciliği
Adres

Cudi mh. 61.cadde no:32 Silopi/Şırnak

Telefon

04865181617/05326722247

Yetkili Kişi

Serdar Kayaalp

Email

silopi@aymirdanismanlik.com

Kızıltepe/MARDİN Temsilciliği
Adres

Cumhuriyet mh. Hastane cd. Ptt karşısı Beşer Apt. No:5/3 Kızıltepe/MARDİN

Telefon

04823120100/05435130100

Yetkili Kişi

İrfan ATEŞ

Email

mardin@aymirdanismanlik.com

Gaziantep Temsilciliği
Adres

Bülbülzade mh. Yeşilvadi Bulvarı sk no: 143/F Şahinbey/Gaziantep

Telefon

05062284338

Yetkili Kişi

Elif Durmaz

Email

antep@aymirdanismanlik.com

İzmir Temsilciliği
Adres

Şair Eşref Bulvarı İsmet Kaptan mah. no:17 Konak/İzmir

Telefon

05076385940

Yetkili Kişi

Erdal AVCI

Email

izmir@aymirdanismanlik.com

Van Temsilciliği
Adres

Suvaroğlu cad. dar sk. şamiloğlu cadde sitesi b blok no:25 ipekyolu/VAN

Telefon

05054786567

Yetkili Kişi

Ali Fırtına

Email

van@aymirdanismanlik.com

Tatvan temsilciliği
Adres

Aydınlar mh. cumhuriyet cad. kat 1-2 no:124 Tatvan/Bitlis

Telefon

05079924457

Yetkili Kişi

Suat Akbaş

Email

tatvan@aymirdanismanlik.com

Muş Temsilciliği
Adres

istasyon cad. öğretmen evi karşısı Merkez/MUŞ

Telefon

05355723771

Yetkili Kişi

Serap Güven

Email

mus@aymirdanismanlik.com

Malatya Temsilciliği
Adres

Ptt arkası halep cad. aksoğan işhanı kat:2 Battalgazi/MALATYA

Telefon

05054955678

Yetkili Kişi

Özlem Selçuk Hanlıoğlu

Email

malatya@aymirdanismanlik.com

Denizli Temsilciliği
Adres

Değirmenönü mah. çaybaşı cad. no:46 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

05496209620

Yetkili Kişi

Abdullah KILBIYIK

Email

denizli@aymirdanismanlik.com