?>
BURADASINIZ : Anasayfa / İletişim

Temsilcilik Arama

AYMİR DANIŞMANLIK TEMSİLCİLİKLERİ

55 Temsilcilik bulundu

Şanlıurfa / Siverek Temsilciliği
Adres

Camikebir Mah. Or. Fuat Kılıç Cad. No: 17 / 10 Uğur Apt. Siverek / Şanlıurfa

Telefon

05416642221

Yetkili Kişi

Rauf GÜRKAN

Email

siverek@aymirdanismanlik.com

Sofya Temsilciliği
Adres

Sofya bul. Mariya Luiza 42, kat:1, D:2

Telefon

0876706626

Yetkili Kişi

**

Email

sofyatem@aymirdanismanlik.com

Diyarbakır Temsilciliği
Adres

Peyas mah. No:4/A tesisler girişi kültür merkezi karşısı Kayapınar/DİYARBAKIR

Telefon

05306914699

Yetkili Kişi

Mehmet Han KAYA

Email

diyarbakır@aymirdanismanlik.com

Kayseri Temsilciliği
Adres

Apaslan Mah. Bahar Cad. Çırağan Sitesi A Blok 27/B 38010 Melikgazi/ KAYSERİ

Telefon

05326871974

Yetkili Kişi

Ali İhsan Yalçın

Email

kayseri@aymirdanismanlik.com

Mersin Temsilciliği
Adres

merkez

Telefon

0532 313 3053

Yetkili Kişi

Hasan Kılıç

Email

hasankiliclibrary@hotmail.com

Adana Temsilciliği
Adres

Sümer Mah. B.Angın Bulvarı 69065 Sok. Yeter Apt. No:1/2 Seyhan / Adana

Telefon

0532 599 14 46

Yetkili Kişi

British Corner Dil Okulları / Oğuzhan İnce

Email

adana@aymirdanismanlik.com

Kahramanmaraş/Osmaniye Temsilciliği
Adres

Menderen Mh. Trabzon Bulvarı NO:61/02 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş

Telefon

03442230165- 05316232600

Yetkili Kişi

RABİA YURTSEVER

Email

kahramanmaras@aymirdanismanlik.com

Hatay Temsilciği
Adres

Büyükdalyan mah. no: 173 Antakya/Hatay

Telefon

05384856001

Yetkili Kişi

Emrullah Avcı

Email

hatay@aymirdanismanlik.com

Rize Temsilciliği
Adres

Yeniköy Mah. Tevfik İleri Cad. 22 301 Merkez/Rize

Telefon

0536 706 69 19

Yetkili Kişi

Seda Hanım

Email

rize@aymirdanismanlik.com

Siirt Temsilciliği
Adres

Bahçelievler Mahallesi, Atilla Koç caddesi ,(Alyans Düğün Salonu Yanı, İsmail Apt. altı ) Merkez /Siirt

Telefon

0553 081 56 56

Yetkili Kişi

Mehmet KILINÇ

Email

siirt@aymirdanismanlik.com

Elazığ Temsilciliği
Adres

Pusula Kurs Merkezi yeni mh. tevfik sakallıoğlu sk. no:5 / ELAZIĞ

Telefon

5324275858-5336223952

Yetkili Kişi

Oktay ÖZDEMİR

Email

elazig@aymirdanismanlik.com

Erzurum Temsilciliği
Adres

Lalapaşa Mh. Cumhuriyet Cad. Palerium AVM Karşısı-3. Vakıf İş Hanı Kat:2 Yakutiye/ERZURUM

Telefon

0506 798 42 88

Yetkili Kişi

Ebubekir YANIK

Email

erzurum@aymirdanismanlik.com

Aydın Temsilciliği
Adres

Aydın Lisan Eğitim Danışmanlığı - RAMAZANPAŞA MAHALLESİ 23. SOKAK NO:12 K:2 D:2 (RAMAZANPAŞA CAMİ ALT SOKAĞI)

Telefon

0541 354 55 07

Yetkili Kişi

Gönül ŞAHİN MEZKİT

Email

aydın@aymirdanismanlik.com

Ukrayna Temsilciliği
Adres

Holosiivskyi Ave, 68, Kyiv, 03040

Telefon

+380731732986

Yetkili Kişi

Serkan AKYÜZ

Email

serkan@aymirdanismanlik.com

Kazakistan Almati Temsilciliği
Adres

timiryazeva ulitsa 113 almaty kazakistan

Telefon

+380731732986

Yetkili Kişi

Serkan Akyüz

Email

serkanakyuz61@gmail.com

Cizre Temsilciliği
Adres

Kale mahallesi, meydanbașı caddesi, Bilge Pasaji, No 22-D Cizre/Șırnak

Telefon

05322737204

Yetkili Kişi

YUNUS EMRE YİĞİT

Email

cizre@aymirdanismanlik.com

Hakkari Temsilciliği
Adres

Dağgöl mh. Medeni Sancar Kavşağı No: 96 HAKKARİ

Telefon

05055963455

Yetkili Kişi

Feyzi KARAHAN

Email

hakkari@aymirdanismanlik.com

Silopi Temsilciliği
Adres

Cudi mh. 61.cadde no:32 Silopi/Şırnak

Telefon

05326722247

Yetkili Kişi

Serdar Kayaalp

Email

silopi@aymirdanismanlik.com

MARDİN Temsilciliği
Adres

Cumhuriyet mh. Hastane cd. Ptt karşısı Beşer Apt. No:5/3 Kızıltepe/MARDİN

Telefon

05435130100

Yetkili Kişi

İrfan ATEŞ

Email

mardin@aymirdanismanlik.com

Gaziantep/ Kilis Temsilciliği
Adres

İncili Pınar mahallesi Prof. Muaammer Aksoy Bulvarı Prestij İş Merkezi Şehitkamil /Gaziantep

Telefon

0506 228 43 38 -0342 502 01 94

Yetkili Kişi

Türkan Polat

Email

antep@aymirdanismanlik.com

İzmir Temsilciliği
Adres

Şair Eşref Bulvarı İsmet Kaptan mah. no:17 Konak/İzmir

Telefon

5076385940-5533898888

Yetkili Kişi

Erdal AVCI

Email

izmir@aymirdanismanlik.com

Tatvan temsilciliği
Adres

Aydınlar mh. cumhuriyet cad. kat 1-2 no:124 Tatvan/Bitlis

Telefon

05079924457

Yetkili Kişi

Suat Akbaş

Email

tatvan@aymirdanismanlik.com

Muş Temsilciliği
Adres

İstasyon cad. Öğretmen evi karşısı Merkez/MUŞ

Telefon

5355723771-5443787570

Yetkili Kişi

Emin Oktay

Email

mus@aymirdanismanlik.com

Malatya Temsilciliği
Adres

Ptt arkası halep cad. aksoğan işhanı kat:2 Battalgazi/MALATYA

Telefon

05054955678

Yetkili Kişi

Özlem Selçuk Hanlıoğlu

Email

malatya@aymirdanismanlik.com

Denizli Temsilciliği
Adres

Değirmenönü mah. çaybaşı cad. no:46 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

05496209620

Yetkili Kişi

Abdullah KILBIYIK

Email

denizli@aymirdanismanlik.com

Trabzon Temsilciliği
Adres

Gazipaşa mahallesi zeytin sokak no:14 Ortahisar /Trabzon

Telefon

0462 322 2991

Yetkili Kişi

Yıldırım Şimşek

Email

trabzon@aymirdanismanlik.com

Sivas Temsilciği
Adres

Mehmet paşa mah. Bekir Sami Kunduk cd. No:9/a. Merkez/Sivas

Telefon

0 545 266 94 08

Yetkili Kişi

Yahya Okyay

Email

sivas@aymirdanismanlik.com

Erzincan Temsilciliği
Adres

Fevzi paşa cd. Fevzi paşa çarşısı. No:110 Merkez Erzincan

Telefon

0 536 843 99 81

Yetkili Kişi

Yavuz Öztürk

Email

erzincan@aymirdanismanlik.com

Ağrı Temsilciği
Adres

Valikonağı cad Leylekpınar mah no 29 özgül market üstü Merkez Ağrı

Telefon

0 532 706 92 18

Yetkili Kişi

Nesim Alpaslan

Email

agri@aymirdanismanlik.com

Gümüşhane Temsilciliği
Adres

Hasanbey mah. Cumhuriyet cad.no 55/1 Merkez Gümüşhane

Telefon

0 532 526 27 61

Yetkili Kişi

Muhammet Kaya

Email

gumushane@aymirdanismanlik.com

Iğdır Temsilciliği
Adres

İrfan Cad. İstanbul pasajı No:24 Demirel kırtasiye Iğdır Merkez

Telefon

0 539 423 89 52

Yetkili Kişi

Sezgin Karacan

Email

igdir@aymirdanismanlik.com

Ordu Temsilcisi
Adres

Altınordu American Life Eğitim Hizmetleri Ltd .Şti. Şarkiye Mah.Atatürk Bulvarı No : 164/C Altınordu

Telefon

0452 777 44 46

Yetkili Kişi

Yaşar Pekmez

Email

ordu@aymirdanismanlik.com

Afyonkarahisar Temsilciliği
Adres

Dumlupınar Mah. 2.Dumlupınar cad. Acarİş hanı 2.kat D.8 Merkez

Telefon

0272 214 66 60- 546 501 66 60

Yetkili Kişi

Necmettin Avcı

Email

afyonkarahisar@aymirdanismanlik.com

Adıyaman/ Adıyaman Temsilciliği
Adres

ULUCAMİ MAHALLESİ GÖLBAŞI CADDESİ NO:58 /B ADIYAMAN - MERKEZ

Telefon

0 506 845 90 81

Yetkili Kişi

Ozan Bey

Email

adiyaman@aymirdanismanlik.com

Ankara/ Ankara Temsilciliği
Adres

MEŞRUTİYET MAH.KARANFİL SOKAK USLU HAN İŞ MERKEZİ KAT:3/58 ANKARA/ÇANKAYA

Telefon

0312 418 75 66

Yetkili Kişi

İLYAS SONAR

Email

ankara@aymirdanismanlik.com

Düzce/Düzce Temsilciliği
Adres

ŞEREFİYE MAH. ATATÜRK BULVARI NO:47 K:2/ DÜZCE

Telefon

0507 151 41 80

Yetkili Kişi

HAKAN KARAKAYA

Email

duzce@aymirdanismanlik.com

Eskişehir/Eskişehir Temsilciliği
Adres

Cumhuriyet mahallesi. Cengiz Topel Caddesi. Coşar iş merkezi. No:30 kat:1 daire:1 Tepebaşı /Eskişehir

Telefon

0 532 272 16 41

Yetkili Kişi

CENGİZ KARACAOĞLU

Email

eskisehir@aymirdanismanlik.com

Nevşehir/Nevşehir Temsilciliği
Adres

2000 EVLER MAH.62. SOKAK NO:2-C NEVŞEHİR

Telefon

0 505 888 37 38

Yetkili Kişi

MUTLU ÖĞÜTGEN

Email

nevsehir@aymirdanismanlik.com

Aksaray/Aksaray Temsilciliği
Adres

ANKARA CAD H MUTLU İŞ ŞEKER BANK ÜZERİ KAT 3 AKSARAY MERKEZ

Telefon

0542 213 23 41

Yetkili Kişi

İBRAHİM YUVANÇ

Email

aksaray@aymirdanismanlik.com

KIRŞEHİR-YOZGAT-KIRIKKALE / KIRŞEHİR-YOZGAT-KIRIKKALE Temsilcilği
Adres

YENİCE MAH. 182.SOKAK NO:10/6 MERKEZ/KIRŞEHİR

Telefon

0 506 586 76 36

Yetkili Kişi

ÜMİT KESKİNKILIÇ

Email

-

Niğde/ Niğde Temsilciliği
Adres

AHMET KUDDUSİ MH. ORHAN BATI BULVARI NO 137 BOR-NİĞDE

Telefon

0 554 935 32 05

Yetkili Kişi

MUSTAFA ÜNLÜ

Email

nigde@aymirdanismanlik.com

Ardahan/Ardahan Temsilciliği
Adres

KONGRE CD. KOÇ İŞ HANI K-2 MERKEZ / ARDAHAN

Telefon

0535 475 82 75

Yetkili Kişi

GÜNAY YILMAZ

Email

ardahan@aymirdanismanlik.com

Tokat/Tokat Temsilciliği
Adres

YEŞİLIRMAK MAHALLESİ SITKI ULAŞOĞLU SOKAK/4. SOKAK 14/A NOVADA AVM YANI TOKAT/MERKEZ

Telefon

0541 636 0260 – 0356 2120260

Yetkili Kişi

TAHİR BEY

Email

tokat@aymirdanismanlik.com

Şanlıurfa Merkez/ Şanlıurfa Merkez Temsilciliği
Adres

OSMANGAZİ MAH. 392. SOK. AYGÜN APT. NO:9/A İÇ KAPI NO:1 HALİLİYE-ŞANLIURFA (PROFİLLO İLKÖĞRETİM KARŞISI)

Telefon

0 531 288 24 74

Yetkili Kişi

İSMAİL ÇELİK

Email

sanliurfa@aymirdanismanlik.com

Samsun/Samsun Temsilciliği
Adres

DİVİTCİOĞLU CAD ÇİFTLİK MAH NO 66 İLKADIM SAMSUN

Telefon

0 532 740 98 59

Yetkili Kişi

HASAN TAT

Email

samsun@aymirdanismanlik.com

Amasya / Çorum Temsilciliği
Adres

HIZIRPAŞA MAH. ZİYA GÖKALP CAD. NO: 29 D: 2 AMASYA

Telefon

0530 697 4418- 0530 415 7680- 0532 695 2375

Yetkili Kişi

MUSTAFA ÇEVİK

Email

amasya@aymirdanismanlik.com

Tunceli/ Tunceli Temsilciliği
Adres

MOĞULTAY MH. SANAT SK. NO: 14/A TUNCELİ / MERKEZ

Telefon

0 544 692 62 75

Yetkili Kişi

SERKAN YAKAR

Email

tunceli@aymirdanismanlik.com

Konya / Karaman Temsilciliği
Adres

NİŞANTAŞ MAH. GENÇAY SK. YAPICI İŞ MERKEZİ D-E BLOK ASMA KAT NO:102 SELÇUKLU/ KONYA

Telefon

0 332 350 75 68 – 0 530 656 42 68

Yetkili Kişi

SELGİN HANIM

Email

konya@aymirdanismanlik.com

Balıkesir/ Balıkesir Temsilciliği
Adres

ATATÜRK MH. ÇAKMAK SK. NO.3 TUNCA APT KAT.2 DAİRE.5 KARASİ / BALIKESİR

Telefon

0532 578 2750 – 0266 243 5574

Yetkili Kişi

SUNAY TUNCA

Email

balikesir@aymirdanismanlik.com

Giresun / Giresun Temsilciliği
Adres

HACI MİKTAD MAH.VEYİSOĞLU SOK.NO.2/A GİRESUN

Telefon

0454 216 43 44 – 0505 589 34 88

Yetkili Kişi

ASIM BEY

Email

giresun@aymirdanismanlik.com

Artvin/ Artvin Temsilciliği
Adres

Çarşı Mh. Hastane Cd. 25/C Merkez/Artvin

Telefon

0 530 933 17 00

Yetkili Kişi

MUSTAFA BEY

Email

artvin@aymirdanismanlik.com

Van/ Van Temsilciliği
Adres

SUVAROĞLU CADDESİ DAR SK.ŞAMİLOĞLU CADDE SİTESİ B BLOK NO:25 İPEKYOLU/VAN

Telefon

0 505 478 65 67

Yetkili Kişi

ALİ FIRTINA

Email

van@aymirdanismanlik.com

Bursa Temsilcilği/Bursa Temsilciliği
Adres

Kükürtlü mahallesi. 6.Başaran sokak. No:11 Osmangazi/Bursa

Telefon

0542 467 88 37

Yetkili Kişi

Alparslan Demir

Email

-

Antalya Temsilciliği/Antalya Temsilciliği
Adres

ÇAĞLAYAN MAHALLESİ. BARINAKLAR BULVARI. NO:52/101 MURATPAŞA/ANTALYA

Telefon

0555 104 07 44

Yetkili Kişi

FERHAT ÖTÜN

Email

-

Bolu Temsilciliği/Bolu Temsilciliği
Adres

TABAKLAR MAHALLESİ. İZZET BAYSAL CADDESİ. GÜLER İŞ HANI. KAT NO: 403 14100 BOLU

Telefon

0532 579 32 89

Yetkili Kişi

AYŞE NURAY NAMDAR

Email

-




ADRES

Latilokum Sokak No:7 Fidan Apartmanı Kat:3 Daire:9 Mecidiyeköy, Şişli/İstanbul


TELEFON & FAX

0212 212 57 05

0850 500 50 40

0850 360 50 41

MAİL

info@aymirdanismanlik.com


SOSYAL MEDYA

Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite

AD SOYAD


MAİL ADRESİ

KONU