BURADASINIZ : Anasayfa / Hizmetler / Yurt Dışında Eğitim
Yurt dışında sınavsız üniversite

Yurt Dışında Eğitim

Küreselleşen dünyada eğitimin paylaşılması ve kalitenin artırılmasına yönelik olarak geliştirilen yurtdışında eğitim programları öğrencilerin mesleki kariyerlerinde adeta dönüm noktasını oluşturuyor. Bu doğrultuda geliştirilen tüm seçeneklerin ayrıntılı şekilde kişi ile paylaşılması ve tercihlerin bu kriterler çerçevesinde belirlendiği bir çalışma ile başarı öğrencinin yerleşme başarısı garanti altına alınmaktadır. Dolayısıyla öğrenci tarafından danışmanlığını yaptığımız kuruluşumuza başvuru aşamasında gerekli bilgilerin bizimle paylaşması durumunda yüzlerce seçenek arasından öğrencilerimiz için geliştirdiğimiz veri tabanlarının karşılaştırılmasını yapıyoruz. Bu çalışma sayesinde gerek öğrencimizin bütçesine uygun ülkenin bulunması gerekse öğrencimizin taşıdığı özelliklerin göz önüne alındığı bir algoritma çerçevesinde profesyonel bir yurt dışı eğitimine imkan sağlamaktayız.

Yüzlerce Ülke Binlerce Okul Yurt Dışı Eğitimi İçin Sizleri Bekliyor

Başta Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Çin ve İngiltere olmak üzere tüm Avrupa ülkeleri ile Asya ülkelerinin İçerisinde bulunduğu yurtdışı eğitim imkanlarını sizler için araştıran kuruluşumuz bu alanda profesyonel çözümler sunmaktadır. Yine son derece önemli bir kurallar bütününe uygun olarak periyodik okul takvimlerini takip eden firmamız aynı zamanda yurtdışında sınavsız eğitim veren üniversiteleri tespit ederek sizlere her alanda hizmet sunabilmenin gayreti içerisindedir. bu kapsamda;

  • Yurt Dışında Bulunan Okulları aradığı şartlar
  • Öğrencinin bütçesine uygun ülkeler
  • Ülke rehberi
  • Dil okulları
  • Sertifika programları
  • 18 yaş üstü yaz okulları
  • Work and Travel (iş ve seyahat) bu seçenekten yararlanabilmek için İngilizce öğretmenliği bölümü ile İki yıllık yada 4 yıllık Açık öğretim fakültesi Turizm Otelcilik bölümü öğrencisi olmanız gerekiyor. Ayrıca 18-26 yaş aralığında olmanız, not ortalamasının 4 ün üzerinde olması büyük avantaj sağlayacaktır. Tabi başarı oranının 2'nin altında olmaması şartı olduğunu hemen hatırlatalım. Bunun yanı sıra Work and Travel kapsamında yurt dışına giden öğrenciler ücretsiz pasaport alabilmektedir.

Tüm bu alanlarda yurt dışında eğitim imkanlarını sizler için araştıran kuruluşumuza başvuruda bulunmak üzere temas kurmanız yeterli olacaktır. Sizlerden sadece karşılaştırma yapabilmemiz için gerekli kişisel ve diğer gerekli bilgileri talep ediyoruz. Lütfen aklınıza takılan soruları internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden bizimle paylaşınız. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.