BURADASINIZ : Anasayfa / Blog / Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?
Yurt dışında sınavsız üniversite

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

 

AYMİR; Vizyon, Misyon, Temel İlke ve Değerlerinde yazılı olan her kelimemiz bizim inandığımız ve yaşadığımız hususların ifadesidir.

Yurtdışında eğitim almak ya da kariyer ve kültürel değişim programlarına katılmak isteyen adaylara profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Aymir Yurtdışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık Hizmetleri, kurulduğu 2006 yılından bugüne kadar kendini sürekli iyileştirerek sektörünün en güvenilir kurumu olmayı başarmıştır.

Aymir Danışmanlık; kurulduğu günden günümüze kadar pek çok alanda akademik danışmanlık üzerine kapsamlı çalışmalar yapmış, verdiği kaliteli hizmet ve yurtdışında oluşturduğu geniş vizyon ile takdir kazanmıştır.

Yöneticilerimiz ve danışmanlarımız; eğitim sektörünün içinden gelmişlerdir. Globalleşen dünya koşullarında, ülkemizin gerçekleri ve öğrencilerimizin ihtiyaç ve potansiyellerine uygun olarak yurtdışı eğitim çözümleri üretmişlerdir. Biz; işimizi yapmaya çalışmıyoruz. Deneyimlerimiz ve mezun olmuş öğrencilerimiz ile her gün daha da büyüyoruz. Bugüne kadar binlerce öğrencinin değişik programlarla yurtdışında eğitim, kariyer ve kültürel değişim programlarına başarıyla katılmalarını sağladık.

Aymir Danışmanlık olarak; eğitim alanında Amerika ve Avrupa ülkelerinde güçlü ve çok yönlü bağlara sahibiz. Ayrıca, yurtdışında ve yurt içinde doğrudan hizmet sağlayabilecek altyapı ve deneyimimiz mevcuttur. Sektörde elde edilen deneyimler hizmet kalitemizi de iyileştirmiş bizi yükseklere taşımıştır.

Yurtdışında eğitim görmek pek çok öğrenciye, gerçekleştirilmesi güç bir hayal gibi görünebilir. Oysa kendinize, amaçlarınıza ve becerilerinize göre bir hedef belirleyerek bu iş için ilk ve en önemli adımı atabilirsiniz. Sonrasını ise birlikte gerçekleştireceğiz. Geleceğinizin dönüm noktasında Aymir Danışmanlık olarak rolümüzün ne kadar önemli olduğunun ve bunun bize yüklemiş olduğu sorumluluğun ne kadar büyük olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayıştan yola çıkarak, adaylarımızın durum değerlendirmesi, potansiyel analizi, hedefleri ve ekonomik durumuna uygun olan en iyi seçenekleri sunmak ve adaylarımız için olabilecek en doğru yönlendirmeyi yapmak birinci önceliğimizdir.

Bu önemli karar aşamasında Aymir’in deneyimine ve hizmet kalitesine güvenen adaylarımızın başarılı olmaları ve takdirlerini kazanmak için var gücümüzle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.