BURADASINIZ : Anasayfa / Blog / DANIŞMANLIK İŞ AKIŞIMIZ
Yurt dışında sınavsız üniversite

DANIŞMANLIK İŞ AKIŞIMIZ

 

  Öğrencilerimizin farklılıkları ve özel durumlarını göz önüne alırız. Ezberleri tekrarlamaz, duruma özgü çözümleri mutlaka gerçekleştiririz.

Bu amaçla; öğrencimizin işbirliği öncesinde tanınması ve analiz edilmesi için yeterince zaman ayırırız. En pratik, en uygulanabilir ve en ekonomik kararı öğrencimiz ile birlikte vermek için deneyimlerimizi ve bütün imkanlarımızı kullanırız.

Ekip olarak sahip olduğumuz özgüven tamamdır. Ancak, yetersiz kaldığımız bir konu olursa bunu sizlerle hemen paylaşır, deneyimlerimizle sizlere kazandıramayacak isek o uygulamada yer almayız.

Danışmanlık/Eğitim hizmetimiz sonrasında, sonucun ölçülmesi, arzu edilen sonuçların görülmesine kadar izlenmesi, düzeltici takviye tedbirlerin alınması işimizin bir parçasıdır.

Kısa süreli değil, olumlu sonuçları ile uzun süreli işbirliği ana hedefimizdir.

Öğrenci ve velilerimizi müşteri olarak görürüz.

Her işte olduğu gibi koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanması başarımızın belirleyici faktörüdür. Bu amaçla, yapılan her iş sonrası performans sonucumuzu ölçeriz ve sizin ile paylaşırız.
Yurtdışında Sınavız Üniversite için bizimle iletişime geçebilirsiniz. her türlü lisans , yüksek lisans , doktora , yabancı dil eğitimi, eğitim yoluyla askerlik erteleme vs eğitimin her bir aşaması için bizimle iletişime geçiniz. Doğru ve eksiksiz bilgi AYMİR DANIŞMANLIKTA.