BURADASINIZ : Anasayfa / Vizyon ve Misyon

Vizyon ve Misyon

VİZYON

Bireysel farklılıkları büyük bir zenginlik olarak benimseyen Aymir, ulusal ve uluslararası programlar çerçevesinde, yüksek standart ve kaliteli eğitimle öğrenme ve kariyer odaklı, öğrencileri ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda geleceğe hazırlayan yurtdışı eğitimde Türkiye’de ses getiren önemli kuruluşlardan birisidir.

Sadece Türkiye’de değil Dünya’nın birçok yerinde ofisler açarak, Türkiye’de en şeffaf eğitim danışmanlığı yapmanın gururunu her geçen yıl daha fazla tatmak, yurtdışı eğitim planları olan öğrencilerin hedefleri ve bütçeleri doğrultusunda koordine ederek profesyonel hizmet sunmak temel gayemizdir. Öğrenci memnuniyetine giden yolun güven veren, kalitede devamlılık sağlayan, bireysel farklılıklara ve farklı mesleklerin ihtiyaçlarına önem veren bir danışmanlık hizmetinden geçtiğine inanan kurumumuz ve personellerimiz bu bilinçle çalışmaktadır.

 MİSYON

Yurtdışında eğitim planları olan öğrenci ve velilerimizi koordine ederek, planlarını gerçekleştirmelerinde önemli rol üstlenip tüm gerçekliği şeffaf bir şekilde önlerine koyarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,

Hizmette güveni esas alan kurumumuz yurtdışı eğitimde geniş yelpazesiyle öğrencilere fırsatlar sunmak,

Öğrencilerimizin kariyer yolculuğunda yaşam boyu öğrenme, gelişime açık, güven ve sağduyuyu kendine hedef etmek.