BURADASINIZ : Anasayfa / Vizyon ve Misyon

Vizyon ve Misyon

VİZYONUMUZ
 ülkemizin eğitim koşullarından dolayı üniversitede iyi bir bölüm kazanmak oldukca zordur. 2 milyonu üzerinde kişi sınava girmekte; kayda değer bir bölüm kazanmak için 100 bine girmek gerekmektedir. Hatta tıp, hukuk, eczacılık vb. bölümler için ilk 20 bine girme zorunluluğu vardır. Bu koşullarda ülkemizde popüler bölüm kazanmak oldukca caba ve şans gerektirmektedir. Bu durumda Yurt dışında üniversite okumak oldukca iyi bir secenek olarak ortaya cıkmakta. Bizler 12 Yıllık iş deneyimimiz dünyanının her bölgesindeki bilgi ağımızla bu hizmeti vermekteyiz. ülke capında 25 temsilcimizle yerinde hizmet vermekteyiz. Yoğun talebin olduğu büyük şehirler dışında ülkemizin en ücra köşelerinde temsilçilik oluşturularak milli bir görevde üstlenmiş olunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Yurtdışında eğitim almak ya da kariyer ve kültürel değişim programlarına katılmak isteyen aday öğrencilerimize; en pratik, en kolay uygulanabilir ve en ekonomik önerileri sunarak profesyonel danışmanlık hizmeti veririz.

Her aday öğrencimizi ve velimizi “aile bireyimiz” olarak görür, beklentilerinin ötesinde memnuniyetlerini sağlamayı hedef alırız.

Ekip çalışmasını ve katılımlı yönetim anlayışını benimser ve destekleriz. Bu amaçla Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını iş ve özel yaşamlarımızda yaygınlaştırırız.