Kurumsal | Aymir Danışmanlık
aymir-logo

Kurumsal - Neden Biz

GERİ

Aymir Yurtdışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık Hizmetleri 2001 yılında kurulmuş olup, yurtdışında eğitim almak ya da kariyer ve kültürel değişim programlarına katılmak isteyen adaylara profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Aymir Danışmanlık kurulduğu günden günümüze kadar pek çok alanda akademik danışmanlık üzerine kapsamlı çalışmalar yapmış, verdiği hizmet kalitesi ve yurtdışında oluşturduğu geniş vizyon ile takdir kazanmıştır.

Yöneticilerimiz ve danışmanlarımız eğitimin içinden gelerek profesyonel anlamda günümüzün globalleşen dünya koşullarında, ülkemizin gerçekleri ve öğrencilerimizin ihtiyaç ve potansiyellerine uygun olarak yurtdışı eğitim çözümleri üretmiş, bugüne kadar binlerce öğrencinin değişik programlarla yurtdışında eğitim, kariyer ve kültürel değişim programlarına başarıyla katılmalarını sağlamıştır.

Aymir Danışmanlık'ın eğitim alanında Amerika ve Avrupa ülkelerinde güçlü ve çeşitli bağlara sahip olmasının yanı sıra hem yurtdışında hem de yurt içinde doğrudan hizmet sağlayabilecek altyapıya ve deneyime sahiptir.

Bu özelliği Aymir’i sektörde birçok kuruluşa kıyasla üstün kılmakta ve hizmet kalitesinin üst düzeyde olmasını sağlamaktadır. Aymir, yurtdışı eğitim ve kariyer danışmanlığı alanında geniş bir yelpaze ile hizmet sunmaktadır.

Yurtdışında eğitim görmek pek çok öğrenciye, gerçekleştirilmesi güç bir hayal gibi görünebilir. Oysa kendinize, amaçlarınıza ve becerilerinize göre bir hedef belirleyerek bu iş için ilk ve en önemli adımı atabilirsiniz. Sonrasını ise birlikte gerçekleştireceğiz. Geleceğinizin dönüm noktasında Aymir Danışmanlık olarak rolümüzün ne kadar önemli olduğunun ve bunun bize yüklemiş olduğu sorumluluğun ne kadar büyük olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayıştan yola çıkarak, adaylarımızın durum değerlendirmesi, potansiyel analizi, hedefleri ve ekonomik durumuna uygun olan en iyi seçenekleri sunmak ve adaylarımız için olabilecek en doğru yönlendirmeyi yapmak birinci önceliğimizdir.

Bu önemli karar aşamasında Aymir’in deneyimine ve hizmet kalitesine güvenen adaylarımızın başarılı olmaları ve takdirlerini kazanmak için var gücümüzle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.