?>
BURADASINIZ : Anasayfa / İletişim

Temsilcilik Arama

AYMİR DANIŞMANLIK TEMSİLCİLİKLERİ

36 Temsilcilik bulundu

Şanlıurfa / Siverek Temsilciliği
Adres

Camikebir Mah. Or. Fuat Kılıç Cad. No: 17 / 10 Uğur Apt. Siverek / Şanlıurfa

Telefon

05416642221

Yetkili Kişi

Rauf GÜRKAN

Email

siverek@aymirdanismanlik.com

Sofya Temsilciliği
Adres

Sofya bul. Mariya Luiza 42, kat:1, D:2

Telefon

0876706626

Yetkili Kişi

**

Email

sofyatem@aymirdanismanlik.com

Diyarbakır Temsilciliği
Adres

Peyas mah. No:4/A tesisler girişi kültür merkezi karşısı Kayapınar/DİYARBAKIR

Telefon

05306914699

Yetkili Kişi

Mehmet Han KAYA

Email

diyarbakır@aymirdanismanlik.com

Kayseri Temsilciliği
Adres

Apaslan Mah. Bahar Cad. Çırağan Sitesi A Blok 27/B 38010 Melikgazi/ KAYSERİ

Telefon

05326871974

Yetkili Kişi

Ali İhsan Yalçın

Email

kayseri@aymirdanismanlik.com

Mersin Temsilciliği
Adres

merkez

Telefon

0532 313 3053

Yetkili Kişi

Hasan Kılıç

Email

hasankiliclibrary@hotmail.com

Adana Temsilciliği
Adres

Sümer Mah. B.Angın Bulvarı 69065 Sok. Yeter Apt. No:1/2 Seyhan / Adana

Telefon

0532 599 14 46

Yetkili Kişi

British Corner Dil Okulları / Oğuzhan İnce

Email

adana@aymirdanismanlik.com

Kahramanmaraş/Osmaniye Temsilciliği
Adres

Menderen Mh. Trabzon Bulvarı NO:61/02 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş

Telefon

03442230165- 05316232600

Yetkili Kişi

RABİA YURTSEVER

Email

kahramanmaras@aymirdanismanlik.com

Hatay Temsilciği
Adres

Büyükdalyan mah. no: 173 Antakya/Hatay

Telefon

05316327774

Yetkili Kişi

Emrullah Avcı

Email

hatay@aymirdanismanlik.com

Rize Temsilciliği
Adres

Yeniköy Mah. Tevfik İleri Cad. 22 301 Merkez/Rize

Telefon

0536 706 69 19

Yetkili Kişi

Salim Dabak

Email

rize@aymirdanismanlik.com

Batman Temsilciliği
Adres

Meydan Mah.KOmando Cad. Ayaz Plaza No:12 Kat:3 D:12 Merkez/BATMAN

Telefon

0542 286 74 27

Yetkili Kişi

Örgün YAYLA

Email

batman@aymirdanismanlik.com

Siirt Temsilciliği
Adres

Bahçelievler Mahallesi, Atilla Koç caddesi ,(Alyans Düğün Salonu Yanı, İsmail Apt. altı ) Merkez /Siirt

Telefon

0553 081 56 56

Yetkili Kişi

Mehmet KILINÇ

Email

siirt@aymirdanismanlik.com

Elazığ Temsilciliği
Adres

Pusula Kurs Merkezi yeni mh. tevfik sakallıoğlu sk. no:5 / ELAZIĞ

Telefon

5324275858-5336223952

Yetkili Kişi

Oktay ÖZDEMİR

Email

elazig@aymirdanismanlik.com

Erzurum Temsilciliği
Adres

Lalapaşa Mh. Cumhuriyet Cad. Palerium AVM Karşısı-3. Vakıf İş Hanı Kat:2 Yakutiye/ERZURUM

Telefon

0506 798 42 88

Yetkili Kişi

Ebubekir YANIK

Email

erzurum@aymirdanismanlik.com

Aydın Temsilciliği
Adres

Aydın Lisan Eğitim Danışmanlığı - RAMAZANPAŞA MAHALLESİ 23. SOKAK NO:12 K:2 D:2 (RAMAZANPAŞA CAMİ ALT SOKAĞI)

Telefon

0541 354 55 07

Yetkili Kişi

Gönül ŞAHİN MEZKİT

Email

aydın@aymirdanismanlik.com

Ukrayna Temsilciliği
Adres

Holosiivskyi Ave, 68, Kyiv, 03040

Telefon

+380731732986

Yetkili Kişi

Serkan AKYÜZ

Email

serkan@aymirdanismanlik.com

İstanbul Kozyatağı Temsilciliği
Adres

İçerenköy Mahallesi, Malatya Sk. No:12 Daire :1, 34752 Ataşehir/İstanbul

Telefon

5413229962

Yetkili Kişi

Yağız Turan

Email

info@aymirdanismanlik.com

Kazakistan Almati Temsilciliği
Adres

timiryazeva ulitsa 113 almaty kazakistan

Telefon

+380731732986

Yetkili Kişi

Serkan Akyüz

Email

serkanakyuz61@gmail.com

Cizre Temsilciliği
Adres

Kale mahallesi, meydanbașı caddesi, Bilge Pasaji, No 22-D Cizre/Șırnak

Telefon

05322737204

Yetkili Kişi

YUNUS EMRE YİĞİT

Email

cizre@aymirdanismanlik.com

Hakkari Temsilciliği
Adres

Dağgöl mh. Medeni Sancar Kavşağı No: 96 HAKKARİ

Telefon

05055963455

Yetkili Kişi

Feyzi KARAHAN

Email

hakkari@aymirdanismanlik.com

Silopi Temsilciliği
Adres

Cudi mh. 61.cadde no:32 Silopi/Şırnak

Telefon

05326722247

Yetkili Kişi

Serdar Kayaalp

Email

silopi@aymirdanismanlik.com

Kızıltepe/MARDİN Temsilciliği
Adres

Cumhuriyet mh. Hastane cd. Ptt karşısı Beşer Apt. No:5/3 Kızıltepe/MARDİN

Telefon

05435130100

Yetkili Kişi

İrfan ATEŞ

Email

mardin@aymirdanismanlik.com

Gaziantep Temsilciliği
Adres

Bülbülzade mh. Yeşilvadi Bulvarı sk no: 143/F Şahinbey/Gaziantep

Telefon

05062284338

Yetkili Kişi

Elif Durmaz

Email

antep@aymirdanismanlik.com

İzmir Temsilciliği
Adres

Şair Eşref Bulvarı İsmet Kaptan mah. no:17 Konak/İzmir

Telefon

5076385940-5533898888

Yetkili Kişi

Erdal AVCI

Email

izmir@aymirdanismanlik.com

Van Temsilciliği
Adres

Ali paşa mh. Suvaroğlu cad. Dar sk. şamiloğlu cadde sitesi b blok no:25 ipekyolu/VAN

Telefon

05054786567

Yetkili Kişi

Ali Fırtına

Email

van@aymirdanismanlik.com

Tatvan temsilciliği
Adres

Aydınlar mh. cumhuriyet cad. kat 1-2 no:124 Tatvan/Bitlis

Telefon

05079924457

Yetkili Kişi

Suat Akbaş

Email

tatvan@aymirdanismanlik.com

Muş Temsilciliği
Adres

İstasyon cad. Öğretmen evi karşısı Merkez/MUŞ

Telefon

5355723771-5443787570

Yetkili Kişi

Serap Güven

Email

mus@aymirdanismanlik.com

Malatya Temsilciliği
Adres

Ptt arkası halep cad. aksoğan işhanı kat:2 Battalgazi/MALATYA

Telefon

05054955678

Yetkili Kişi

Özlem Selçuk Hanlıoğlu

Email

malatya@aymirdanismanlik.com

Denizli Temsilciliği
Adres

Değirmenönü mah. çaybaşı cad. no:46 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

05496209620

Yetkili Kişi

Abdullah KILBIYIK

Email

denizli@aymirdanismanlik.com

Şırnak/Merkez Temsilciliği
Adres

Vakıfkent mah. Tender Konutları A 101 Üstü Merkez / Şırnak

Telefon

0505 586 68 16

Yetkili Kişi

Hamza Tatar

Email

sirnak@aymirdanismanlik.com

Trabzon Temsilciliği
Adres

Gazipaşa mahallesi zeytin sokak no:14 Ortahisar /Trabzon

Telefon

0462 322 2991

Yetkili Kişi

Yıldırım Şimşek

Email

trabzon@aymirdanismanlik.com

Sivas Temsilciği
Adres

Mehmet paşa mah. Bekir Sami Kunduk cd. No:9/a. Merkez/Sivas

Telefon

0 545 266 94 08

Yetkili Kişi

Yahya Okyay

Email

sivas@aymirdanismanlik.com

Erzincan Temsilciliği
Adres

Fevzi paşa cd. Fevzi paşa çarşısı. No:110 Merkez Erzincan

Telefon

0 536 843 99 81

Yetkili Kişi

Yavuz Öztürk

Email

erzincan@aymirdanismanlik.com

Ağrı Temsilciği
Adres

Valikonağı cad Leylekpınar mah no 29 özgül market üstü Merkez Ağrı

Telefon

0 532 706 92 18

Yetkili Kişi

Nesim Alpaslan

Email

agri@aymirdanismanlik.com

Gümüşhane Temsilciliği
Adres

Hasanbey mah. Cumhuriyet cad.no 55/1 Merkez Gümüşhane

Telefon

0 532 526 27 61

Yetkili Kişi

Muhammet Kaya

Email

gumushane@aymirdanismanlik.com

Kilis Temsilciliği
Adres

Merkez

Telefon

0 544 545 32 13

Yetkili Kişi

Halil Eker

Email

kilis@aymirdanismanlik.com

Iğdır Temsilciliği
Adres

İrfan Cad. İstanbul pasajı No:24 Demirel kırtasiye Iğdır Merkez

Telefon

0 539 423 89 52

Yetkili Kişi

Sezgin Karacan

Email

igdir@aymirdanismanlik.com




ADRES

Latilokum Sokak No:7 Fidan Apartmanı Kat:3 Daire:9 Mecidiyeköy, Şişli/İstanbul


TELEFON & FAX

0212 212 57 05

0850 500 50 40

0850 360 50 41

MAİL

info@aymirdanismanlik.com


SOSYAL MEDYA

Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite Yurt dışında sınavsız üniversite

AD SOYAD


MAİL ADRESİ

KONU