Chamber College | Aymir Danışmanlık
aymir-logo

Chamber College - Malta Dil Okulları

Chamber College Malta dil okulu Malta’nın Gzira bölgesibde, çalışma ve dil öğrenmeye olanak sağlayan hoş bir ortamda yer almaktadır. Chamber College Malta dil okulu tamamen öğrenci konforu için tasarlanmış şık ve klimalı 27 sınıfa sahiptir.Chamber College Malta dil okulu 14 Lubat 2005 tarihinde kurulmuştur. Bu tarihten itibaren Chamber College Malta Dil okulunda, Avusturya, Brezilya, Çin, Kolombiya, Ekvator, Almanya, Gürcistan, Hollanda, İtalya, Japonya, Kore, Libya, Luxemburg, Fax, Polonya, Rusya, Sırbistan, İspanya, İsviçre, Türkiye, Tunus, Ukrayna ve Özbekistan'dan öğrenciler eğitim görmüşlerdir.

Neden Chamber College:

  • —Malta’nın Gzira bölgesibde, çalışma ve dil öğrenmeye olanak sağlayan hoş bir ortamda yer almaktadır;
  • —Tamamen öğrenci konforu için tasarlanmış şık ve klimalı 27 sınıfa sahiptir;
  • Deneyimli eğitim kadrosu;
  • Yüksek dil eğitimi standartı

Kurs ücretleri:

1 ay (4 hafta) 3 ay (12 hafta) 6 ay (24 hafta)
540 Euro 1,420 Euro 2,320 Euro

/Fiyata kayıt bedeli dahildir/

Konaklama ücretleri:

    Aile yanı /Yarım pansiyon dahil/  Paylaşımlı Daire
1 ay - 672 Euro 1 ay - 504 Euro 
3 ay - 2,016 Euro

3 ay - 1,344 Euro

6 ay - 4,000 Euro 6 ay - 2,688 Euro

* Fiyatlarımız düşük sezon içindir. Yeni kampanyalar ve detaylı bilgi için iletişim bölümündeki irtibat numaralarıyla ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerimiz paylışıyorlar:

Genel İngilizce

Dil eğitimi konusunda İngilizce öğrenmek için Malta’ya giderek en doğru kararımı verdim. Malta’da bir ay kaldım ve öğretmenlerin profesyonel yöntemlerinden gerçekten memnun kaldım. Esnek kurs programları ve küçük öğrenci grupları halinde olmak üzere, dersler çok iyi organize edilmişti.Malta’dayken yabancı olduğumu hissetmedim. Sadece okulda değil, yerli insanlara da iletişim kurarken beni ailenin bir üyesi olarak kabul ettiler.

Şehrin huzurlu ve büyülü havası Size unutulmaz duyguları ve deneyimleri sunuyor.

Şehrin iyi konumu ile beraber dil kursu imkânlarını da göz ününde bulundurursanız, günlük hayattan kaçmak için karşınıza en iyi seçenek çıkar.

 Merve Özdemir