Sprachcaffe - Kanada | Aymir Danışmanlık
aymir-logo

Sprachcaffe - Kanada - Kanada Dil Okulları

Sprachcaffe Languages PLUS Vancouver yenilenmiş tarihi binası ile eski Gastown merkezinde yer almaktadır. Toplu  taşıma araçlarını bir kaç adım mesafesinde olan okul Vancouver' ın pek çok çekici aktivitesine hemen ulaşılabilecek kadar yakın mesafededir. Okul, tercübeli eğitimen kadrosu ve çalışkanları ile öğrencilerimize aynı anda hem çok iyi bir İngilizce dil eğitimi hem de Vancouver' da pek çok eğelenceli aktiviteyi sunmaktadır.

Sprachcaffe Ottawa dil okulu şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır. Okul sıcak atmosferinde öğrencileri 20 - 30 farklı ulusa ev sahipliği yaparak farklı kültürleri birleştirmeyi öğrenmektedir. Sprachcaffe Languages PLUS Ottawa'da bir dönem öğrenci olmak dili, kültürü ve dünya vatandaşlığını öğrenmek demektir.

Sprachcaffe Toronto, Adelaide Street ve Church Street' in köşesine yakın, 'Old Town Toronto'  bölgesinde, Toronto şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır. Okul King metro istasyonuna sadece bir kaç apartman bloğu, tramvaya ise bir kaç dakika yürüme mesafesindedir. Sprachcaffe Toronto, dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Street' dan iki block uzaktadır. Öğrenciler okuldan C Tower, Eaton Centre, Rogers Centre, Air Canada Centre, ve Harbourfront' a yürüyebilirler. Okul büyük spor oyunlarına (MLB, NHL, NBA), müziklerle ve konserlere bir kaç adım mesafededir.

Ayrıca Sprachcaffe dil okulları Kanada' da Victoria, Calgary ve Montreal kentinde yer almaktadır.

Sunulan programlar:

  • Kısa Süreli İngilizce
  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Süper Yoğun İngilizce
  • Bire Bir

Kurs fiyatları: 

1 ay (4 hafta)  3 ay (12 hafta)  6 ay (hafta)
 1,110 CAD  2,790 CAD  5,430 CAD

/Fiyata kayıt bedeli dahildir./

Konaklama ücretleri:

Aile yanı /Yarım pansiyon dahil/  Paylaşımlı daire / Yurt
 1 ay - 760 CAD  1 ay - 1,200 CAD
 3 ay - 2,280 CAD  3 ay - 3,600 CAD
 6 ay - 4,560 CAD  6 ay - 7,200 CAD

/Fiyata yerleştirme bedeli dahil değildir./