LAL - İngiltere | Aymir Danışmanlık
aymir-logo

LAL - İngiltere - İngiltere Dil Okulları

LAL Londra, aktüel tesisleri ve mülemmel bir öğrenme ortamı sağlamak için restore edilen modern bir binanın bölümünde yer almaktadır. Oniki derslik, her derslikte daha kaliteli eğitim için en fazla oniki öğrenciye ders verilmektedir. Kablosuz internet okul genelinde kullanıma açıktır. Yanı sıra özel çalışma alanları  interaktif beyaz tahta ve bilgisayarlarla donatılmıştır. Okul ayrıca öğrencilerin sınıf dışında çalışmaları için kütüphaneden kaynak ödünç almalarına olanak sağlamaktadır.

LAL Torbay - Devon' un batı kıyısında bulunan dil okulu İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. Tipik İngiliz bir yer keşfederken İngilizce dil becerilerinizi kullanırsınız. Torbay şehri sadece öğrenmek için değil, eğlenmek için de harika bir yerdir, kısıca dil eğitim tatili için en güzel şeçenektir. LAL Torbay English UK' üyesi ve bir yabancı dil olarak İngilizce öğretimi için British Council tarafından akredite olmaktan gurur duymaktadır.

 

Sunulan kurslar:

- Genel İngilizce

- Yoğun İngilizce

- Uzun vadeli kurs

- Üniversite Hazırlık Programları

- İş İngilizcesi

- Özel Dersler

- İş Deneyimi

- Akademik odaklı Diploma

Kurs fiyatları:

1 ay (4 hafta)  3 ay (12 hafta)  6 ay (24 hafta)
 770 GBP  2,090 GBP  3,890 GBP

/Fiyata kayıt bedeli dahildir/

Konaklama ücretleri:

Aile yanı /Yarım pansiyon dahil/  Yurt
1 ay - 504 GBP  1 ay - 356 GBP
 3 ay - 1,428 GBP  3 ay - 1,068 GBP
 6 ay - 2,856 GBP  6 ay - 2,136 GBP

* Fiyatlarımız düşük sezon içindir. Yeni kampanyalar ve detaylı bilgi için iletişim bölümündeki irtibat numaralarıyla ulaşabilirsiniz.