Sprachcaffe - Amerika | Aymir Danışmanlık
aymir-logo

Sprachcaffe - Amerika - Amerika Dil Okulları

Sparachcaffe - NEW YORK 

1886 yılında kurulan okul Madison Square Park, The Flatiorn District ve Midtown manzarasına sahiptir. Döneminin New York' unda en zengin alana inşa edilmiştir. Usta mimar Bruce Price tarafından tasarlanan bina; taş, tuğla, pişmiş toprak, demir ve bakırdan oluşan çarpıcı bir kombinasyonla, içte ve dışta yoğun Beaux Sanat tarzı detaylara sahiptir. Orijinal hazinelerden biri; ünlü Fransız dekorasyon firması Arthur Brounet tarafından boyamış, özgün ihtişamını koruyan bir lobi duvardır. Okulumuz Manhattan' ın kalbinde, Madison Square Park' a da 5 dakika uzaklıktadır.

Sprachcaffe - BOSTON 

Sprachcaffe Boston tarihi binası ile şehrin merkezinde konumlanmıştır. Geniş, mağaza seçenekleri, restoranları ve hediyelik dükkanları ile popüler bir alışveriş merkezi olan Downtown Crossing okulun yakınında yer almaktadır. Okul binasının karşısında Border Books ve Müzik Dükkanı bulunmakta, T-subway istasyonu ise bir kaç dakika yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda okul Old South Meeting House, King's Chapel, Faneuil Hall gibi tarihi yerlere ve iki farklı parka yürüme mesafesindedir.

Sprachcaffe - MIAMI

Sprachcaffe dil okulu finansal merkezin göbeğinde yer almaktadır. Binada restoranlar, iki yüzme havuzu, spor alanı ve daha fazlası bulunmaktadır. Miami' de ki dünyaca ünlü kumsallar dahil, görülmeye değer her yere kolayca ulaşılabilir. Okulda geniş sınıflar, iki resepsyon alanı, ve büfe bulunmaktadır. Okulda WiFi vardır ve ayrıca bilgisayar laburatuvarında da hızlı internet erişimi imkanından faydalanabilirsiniz.

Sprachcaffe - LOS ANGELES

Los Angeles tüm yıl boyunca sahip olduğu mükemmel bir hava ile her yaştan ve uluştan öğrenciler için harika bir seçimdir. Ğlajlar, dağlar ve çöllerle çevrili Los Angeles, yelken, sörf, tüplü dalış ve plaj voleybolu gibi açık hava etkinliklerinden geniş bir yelpaze sunar. Los Angeles aynı zamanda heyacan verici  gece hayatı ile ünlüdür.

Ortalama Kurs Fiyatları Tablosu:

1 ay (4 hafta)  3 ay (12 hafta)  6 ay (24 hafta)
 960 USD  2,640 USD  5,160 USD

/Fiyata kayıt bedeli dahildir./

Ortalama Konaklama Ücretleri Tablosu:

Aile yanı /Yarım pansiyon dahil/  Paylaşımlı Daire
 1 ay - 960 USD  1 ay - 1,260 USD
 3 ay - 2,880 USD  3 ay - 3,780 USD
 6 ay - 5,760 USD  6 ay -  7,560 USD

/Fiyata yerleştirme bedeli dahil değildir./